przesuń do początku strony

Lista aktualności

30 MAJ 2016

Konkurs kalendarzowy 2016 rozstrzygnięty!

Kalendarz plakatowy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej na 2016 rok
Kalendarz plakatowy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej na 2016 rok

19 maja 2016 r. odbyło się losowanie nadesłanych kart pocztowych zawierających prawidłowe rozwiązanie – hasło oraz określenia do strażackiej krzyżówki, w celu wyłonienia zwycięzców konkursu zamieszczonego na drugiej stronie kalendarza plakatowego Komendy Głównej PSP na 2016 r. pod hasłem „Sprawdź, co wiesz…”

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, jury konkursowe postanowiło wyłonić 40 laureatów.
W drodze losowania wyłoniono następujących zwycięzców:

1. Zofia CZARNECKA, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja 5 w Nowym Dworze Gdańskim, woj. pomorskie.
2. Katarzyna KILIJAŃSKA, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2 w Elblągu, woj. warmińsko-mazurskie.
3. Aleksandra LAMCH, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Matejki 8 w Dąbrowie Tarnowskiej, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.
4. Marek CHILIŃSKI, Publiczne Gimnazjum, ul. 22 Lipca 22 w Morzeszczynie, powiat tczewski, woj. pomorskie.
5. Emilia PALEŃCZUK, Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 2 w Nowym Dworze Gdańskim, woj. pomorskie.
6. Diana WSZOŁEK, Zespół Szkół w Szymbarku, powiat gorlicki, woj. małopolskie.
7. Maciej PRYGIEL, Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Kopernika, ul. Spokojna 4 w Łobzie, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie.
8. Krystian PIĄTKOWSKI, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego, Lutom 38, Sieraków, powiat międzychodzki, woj. wielkopolskie.
9. Adam MŁODAWSKI, Szkoła Podstawowa, ul. Piaskowa 16 w Bliżynie, powiat skarżyski, woj. świętokrzyskie.
10. Piotr CHATKIEWICZ, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi, ul. Lipowa 18 A w Myśliborzu, woj. zachodniopomorskie.
11. Martyna BACIA, Publiczne Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego, ul. Kościuszki 71 w Siemoni, powiat będziński, woj. śląskie.
12. Agata KĄDZIELA, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zwycięzców 13 w Skarżysku-Kamiennej, woj. świętokrzyskie.
13. Sonia KURA, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Karola Miarki 16 w Pszowie, powiat wodzisławski, woj. śląskie.
14. Paula SIDORSKA, Publiczne Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego, ul. Kościuszki 7 w Lesku, woj. podkarpackie.
15. Iga KOPROWSKA, Zespół Szkół nr 19 im. Synów Pułku, ul. A. Grzymały-Siedleckiego 11 w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie.
16. Natalia DYCHTOŃ, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Romanowicza 9 w Tarnowie, woj. małopolskie.
17. Jakub PAWŁOWSKI, Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Ordona 14 w Mławie, woj. mazowieckie.
18. Wiktoria DWORZYŃSKA, Szkoła Podstawowa nr 6 im. A. Kujałowicz, ul. Sejneńska 12 w Suwałkach, woj. podlaskie.
19. Julia WIECZOREK, Gimnazjum im. H. Brodatego, ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrz.,  woj. lubuskie.
20. Klaudia LANGNER, Szkoła Podstawowa im. gen. St. Taczaka w Mieszkowie, ul. Radliniecka 11 w Jarocinie, woj. wielkopolskie.
21. Izabela KOGUT, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Matejki 8 w Dąbrowie Tarnowskiej, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.
22.  Michał SALABURA, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2 w Elblągu, woj. warmińsko-mazurskie.
23. Szymon DYRDA, Szkoła Podstawowa nr 54 im. W. Kuchara, ul. Reptowska 86 w Bytomiu, woj. śląskie.
24. Natalia ŚLIŃSKA, Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego, ul. Szkolna 8 w Miastkowie Kościelnym, powiat garwoliński, woj. mazowieckie.
25. Katarzyna SAJT, Gimnazjum Publiczne, Radochów 129 w Lądku-Zdroju, powiat kłodzki, woj. dolnośląskie.
26. Oliwia BURLIGA, Szkoła Podstawowa, ul. Wadowicka 133 w Woźnikach, powiat wadowicki, woj. małopolskie.
27. Marlena KUKUŁKA, Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Kołłątaja, ul. Lwowska 11 w Przeworsku, woj. podkarpackie.
28. Zuzanna FRYCA, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 34 w Parczewie, woj. lubelskie.
29. Mateusz KRYCH, Gimnazjum im. J. Słowackiego, ul. Poznańska 1 w Miłosławiu, powiat wrzesiński, woj. wielkopolskie.
30. Konrad DACH, Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja, ul. Powstańców Wlkp. 1 w Luboszu, powiat międzychodzki, woj. wielkopolskie.
31. Wiktoria NOWACKA, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Polna 34 w Parczewie, woj. lubelskie.
32. Tomasz GWIAŹDZIŃSKI, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Królewska 5 w Debrznie, powiat człuchowski, woj. pomorskie.
33. Julia SZLOFKA, Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka, ul. T. Kościuszki 25 we Wschowie, woj. lubuskie.
34. Marta WASELA, Gimnazjum w Baranowie, ul. Wypoczynkowa 93 w Przeźmierowie, powiat poznański, woj. wielkopolskie.
35. Rafał MARKIEWICZ, Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 20 w Żarkach Letnisku, powiat myszkowski, woj. śląskie.
36. Mikołaj MAJKA, Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Jana Pawła II, ul. Jachowicza 4 B w Tarnobrzegu, woj. podkarpackie.
37. Marcin WALCZAK, Niepubliczne Gimnazjum im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Golinie, ul. Jarocińska 32, Jarocin, woj. wielkopolskie.
38. Wiktoria WYBRANIEC, Szkoła Podstawowa nr 18, ul. ks. Mroczka 53 C w Jaworznie, woj. śląskie.
39. Weronika KWASIBORSKA, Szkoła Podstawowa nr 17 im. T. Kościuszki, ul. Miodowa 13 A w Płocku, woj. mazowieckie.
40. Marek KĘPA, Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego, ul. Żołnierzy AK 21 w Oławie, woj. dolnośląskie.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody oraz Listy Gratulacyjne Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, które zostaną przekazane za pośrednictwem właściwych komendantów powiatowych i miejskich PSP na terenie kraju.
Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w szkołach, do których uczęszczają laureaci.

Wszystkim laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: Joanna Matusiak, Wydział Informacji i Promocji KG PSP

 

wszystkie aktualności