przesuń do początku strony

lubuskie

  • Znaleziono 260 wiadomości.

Państwowa Straż Pożarna w woj. lubuskim objęła szczególnym nadzorem obozy harcerskie gdzie podczas wakacji wypoczywają dzieci i młodzież z zakątków całego kraju. Funkcjonariusze wszystkich Komend Powiatowych/Miejskich PSP z terenu woj. lubuskiego docierają do obozów harcerskich z kontrolami, pogadankami i pokazami.

LUBUSKIE – Letni wypoczynek harcerzy w woj. lubu

W dniach 12-13 kwietnia 2018r. na terenie Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych w Wędrzynie odbyły się warsztaty z zakresu rozwoju pożarów wewnętrznych. Warsztaty prowadzone były przez grupę instruktorów w skład, której wchodzili funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej oraz Komend Powiatowych i Miejskich PSP województwa lubuskiego.

Lubuskie – warsztaty z zakresu rozwoju pożarów

24 listopada 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej zostały przyznane odznaczenia, awanse i wyróżnienia. W uroczystości udział wziął Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Patryk Maruszak wraz z zastępcami.

LUBUSKIE – uroczysty apel z okazji Narodowego Ś

Kolejny dzień ćwiczeń pk. „WAVE 2017” za nami. W środę 4 października wszystkie grupy ćwiczące rozlokowane na różnych strefach roboczych nieustannie wykonywały zadania przydzielone im przez organizatorów. Osoby ćwiczące poddawane były przez cały czas ocenie jak radzą sobie w sytuacji gdy muszą prowadzić działania w ramach unijnego mechanizmu ochrony ludności.

LUBUSKIE - kolejny dzień ćwiczeń pk. WAVE 2017