szukaj
wersja polskawersja angielskaGoogle Translator
Biuletyn Informacji Publicznej
Strona główna  |  Jednostki PSP  |  Media o nas  |  Kontakt  |  Praca w SGSP  
Strona główna
lubuskie

Komenda miejska/powiatowa

Stopień,imię inazwisko

Tel.stacjonarny

Tel.komórkowy

e- mail

KM PSP Gorzów Wlkp.

bryg. Grzegorz Rojek

(95) 733 84 70

605323847

g.rojek@kmpspgorzow.internetdsl.pl

KM PSP Zielona Góra

mł. bryg. Ryszard Gura

(68) 457 56 52

695889409

r.gura@straz.zgora.pl

KP PSP Krosno Odrzańskie

bryg. Andrzej Kaźmierak

(68) 383 01 06

693299013

andrzejk@krosnopsp.com.pl

KP PSP Międzyrzecz

mł. bryg. Dariusz Rzepecki

(95) 742 66 24

609471365

rzepeckid@straz-miedzyrzecz.pl

KP PSP Nowa Sól

st. kpt. Sławomir Ozgowicz

(68) 355 92 94

603418445

sozgowicz@wp.pl

KP PSP Słubice

mł. bryg. Marek Koroluk

(95) 750 76 02

607288334

m.koroluk@straz-slubice.pl

KP PSP Strzelce Krajeńskie

m. brzg. Tomasz Górniak

(95) 763 96 58

692470998

gorniak@strazstrzelce.pl

KP PSP Sulęcin

kpt. Waldemar Konieczny

 (095) 755 00 52

500 05 61 27

waldemar.konieczny@straz.sulecin.pl  

KP PSP Świebodzin

bryg. Dariusz Paczesny

(68) 382 36 32

605376193

paczesny@straz.swiebodzin.pl

KP PSP Wschowa

mł. bryg. Krzysztof Piasecki

(65) 540 22 53

603281996

kadry@kppsp-wschowa.xip.pl

KP PSP Żagań

kpt. Paweł Grzymała

(68) 368 13 38

693294028

pawel.grzymala@straz.zagan.pl

KP PSP Żary

mł. kpt. Mariusz Morawski

brak

516 152 602

m.morawski@straz.zary.pl

Czad cichy zabójcaJak zostać strażakiemHistoria
Ministerstwo Spraw WewnętrznychInfrastruktura i środowiskoKapitał LudzkiLeonardo da VinciBezpieczne_WspólnotyFacebookInformacja dla osób korzystających z j.migowegoWortal Szefa Obrony Cywilnej Kraju www.ock.gov.pl
O serwisie  |  Newsletter  |  Liczba odwiedzin: 14966 |