szukaj
wersja polskawersja angielskaGoogle Translator
Biuletyn Informacji Publicznej
Strona główna  |  Jednostki PSP  |  Media o nas  |  Filmy  |  Kontakt  
Strona główna
opolskie

Komenda miejska/powiatowa

Stopień
imię i nazwisko

Tel komórkowy

Tel stacjonarny

Fax

Email

Adres komendy

KP PSP Brzeg

st. kpt. Dariusz Kulawinek

606667956

77 4240576

(77)4240582

dariusz.kulawinek@psp.opole.pl

49-300 Brzeg
ul. Saperska 16

KP PSP Głubczyce

mł. bryg. Wojciech SEMENIUK

606662583

(77)4710850

(77)4710852

wojciechs@psp.opole.pl

48-100 Głubczyce
ul. Kołłątaja 4

KP PSP Kędzierzyn-Koźle

mł. bryg. Leszek MORKIS

606910108

(77)4821715

(77)4821715

leszekm@psp.opole.pl

47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Koraszewskiego 12

KP PSP Kluczbork

mł. bryg. Maciej KOCHANOWSKI

604595711

(77)4170391

(77)4170397

maciekk@psp.opole.pl

46-200 Kluczbork
ul. Krakusa 1

KP PSP Krapkowice

kpt. Lucjan LUBASZKA

606977630

(77)4079700

(77)4079719

lucekl@psp.opole.pl

47-303 Krapkowice
ul. 3 -go Maja 19

KP PSP Namysłów

kpt. Andrzej PROKOP

608354392

(77)4106775

(77)4106775

aprokop@psp.opole.pl

46-100 Namysłów
pl. Powstańców Śl. 3

KP PSP Nysa

st. kpt. Paweł Gotkowski

693376766

77 4090813

(77)4090829

p.gotkowski@straz-pozarna.nysa.pl

48-300 Nysa
ul. Szopena 5

KP PSP Olesno

mł. bryg. Jarosław ZALEWSKI

604500312

(34)3509131

(34)3509125

jarekz@psp.olesno.pl

46-300 Olesno
ul. Solny Rynek 1

KM PSP Opole

mł. bryg. Leszek KOKSANOWICZ

602714474

(77)4002060

(77)4002031

leszekk@psp.opole.pl

45-315 Opole
ul. Głogowska 24

KP PSP Prudnik

kpt. Piotr SOBEK

brak

(77)4380532

(77)4380545

sobekp@psp.opole.pl

48-200 Prudnik
ul. Legionów 12 A

KP PSP Strzelce Opolskie

st. kpt. Piotr Zdziechowski

502715647

(77)4049911

(77)4049910

zdziechowskip@psp.opole.pl

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Zakładowa 1

Czad cichy zabójcaJak zostać strażakiemHistoria
Ministerstwo Spraw WewnętrznychInfrastruktura i środowiskoKapitał LudzkiLeonardo da VinciBezpieczne_WspólnotyFacebookInformacja dla osób korzystających z j.migowegoWortal Szefa Obrony Cywilnej Kraju www.ock.gov.pl
O serwisie  |  Newsletter  |  Liczba odwiedzin: 16245 |