do góry

SA PSP Kraków

06 LIP 2018

Zmarł st.asp. w st. spocz. Adam WIKTOR

 
 

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że 4 lipca 2018 roku przeżywszy 64 lata zmarł pełniący służbę w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie w latach 1993-2009 st. asp. w st. spocz. Adam WIKTOR.

Msza Święta odprawiona została we wtorek 10 lipca br. o godz. 13:00 w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców 48, po czym nastąpiło odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

W imieniu Rodziny prosimy o uszanowanie woli Zmarłego, którym było, by zamiast ewentualnych kwiatów przekazać datek na dowolny cel charytatywny (prawdopodobnie okazja ku temu będzie również na cmentarzu).

------------------------
Pan st.asp. w st. spocz. Adam Wiktor pełnił służbę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie od 1 stycznia 1993 roku, przez wiele lat na stanowisku wykładowcy przedmiotu „Podstawy informatyki”. Z oddaniem i niezwykłym zaangażowaniem realizował  obowiązki dydaktyczne, poświęcając słuchaczom dużo, również prywatnego czasu. Dodatkowo nadzorował zadania związane z obsługą  informatyczną szkoły. Posiadane przez st.asp. Adama Wiktora umiejętności, kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w dziedzinie systemów informatycznych pozwoliły rekomendować go w październiku 2006 r. na stanowisko naczelnika wydziału informatyki i łączności, którym sprawnie kierował do zakończenia służby w lutym 2009 roku.

St. asp. w st. spocz. Adam Wiktor – wychowawca wielu strażackich pokoleń, człowiek mądry i uczciwy. Jego pozytywne nastawienie do życia i pogodne usposobienie sprawiły, że zapamiętamy go na zawsze w naszych sercach.

Opracowanie: Wydział organizacyjno-kadrowy Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie

wszystkie aktualności