do góry

SA PSP Poznań

05 MAR 2019

SA PSP w Poznaniu – Targi Edukacyjne Poznań 2019

SA PSP w Poznaniu – Targi Edukacyjne Poznań 2019

1 marca 2019 roku rozpoczęły się Targi Edukacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jest to kolejna edycja imprezy, podczas której uczelnie z całego kraju reklamują się przed młodymi ludźmi zachęcając ich w swoje szeregi.

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu na swoim stoisku prezentuje stanowisko informacyjne, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat procesu rekrutacji oraz naboru do Szkół Aspirantów, jak również do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Promowany jest tutaj zawód strażaka, o którym można porozmawiać z zawodowymi funkcjonariuszami oraz uczącymi się w naszej Szkole kadetami. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych stanowiskach można nie tylko przekonać się na własne oczy ale i spróbować samemu jak wygląda egzamin sprawnościowy, który przejść musi każdy kandydat do służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Targi Edukacyjne trwają od 1 do 3 marca 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które mieści się w hali 8a.


Opracowanie: st. kpt. Daniel Przewoźniak – SA PSP w Poznaniu
Zdjęcia: bryg. Tomasz Wiśniewski, kpt. Natalia Frankowska – SA PSP w Poznaniu

05 MAR 2019

SA PSP w Poznaniu – Targi Edukacyjne Poznań 2019

wszystkie aktualności