przesuń do początku strony

Kalendarzowe

Konkurs kalendarzowy 2019

 

03 LIP 2014

Konkurs kalendarzowy 2014 rozstrzygnięty

"Bądź bezpieczny w swoim domu” – konkurs kalendarzowy 2014 rozstrzygnięty!

13 maja 2014 r., w obecności jury, odbyło się losowanie kart pocztowych z prawidłowymi odpowiedziami na pytania konkursowe w celu wyłonienia zwycięzców konkursu zamieszczonego na drugiej stronie kalendarza plakatowego Komendy Głównej PSP na 2014 r. pod hasłem „Bądź bezpieczny w swoim domu”. 

Spośród bardzo wielu nadesłanych z całego kraju kart pocztowych z poprawnymi odpowiedziami zostało wylosowanych 20.
Wyłoniono następujących laureatów:

  1. Kinga KOWALSKA, Szkoła Podstawowa im. St. Staszica, ul. Szkolna 1, 98-235 Błaszki, powiat sieradzki, woj. łódzkie;
  2. Tymon WATAŁA, Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Ks. A. Mroczka 53 C, 43-600 Jaworzno, woj. śląskie;
  3. Mateusz WOŁOSZKA, Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkach 18, 21-450 Stoczek Łukowski, woj. lubelskie;
  4. Mateusz BANASIAK, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, 87-875 Topólka 26, powiat radziejowski, woj. kujawsko-pomorskie;
  5. Justyna DREWICZ, Gimnazjum, ul. Ks. Sajny 16, 05-530 Góra Kalwaria, woj. mazowieckie;
  6. Damian KOMOROWSKI, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Królewska 5, 77-310 Debrzno, powiat człuchowski, woj. pomorskie;
  7. Gabriel PUCZYDŁOWSKI, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zamkowa 6, 11-600 Węgorzewo, woj. warmińsko-mazurskie;
  8. Magdalena CIOCH, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, im. M. Kopernika, ul. Matejki 8, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, woj. małopolskie;
  9. Marika ANTONIUK, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kazimierza Wlk. 10, 67-400 Wschowa, woj. lubuskie;
  10. Oksana MARIAK, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Osadników Wojskowych, ul. Kombatantów Polskich 6, 78-300 Świdwin, woj. zachodniopomorskie;
  11. Marcin RYBA, Zespół Szkół w Opatowcu, ul. Nowokorczyńska 4, 28-520 Opatowiec, powiat kazimierski, woj. świętokrzyskie;
  12. Monika PACHURA, Szkoła Podstawowa im. gen. St. Taczaka w Mieszkowie, ul. Radliniecka 11, 63-200 Jarocin, woj. wielkopolskie;
  13. Norbert KOWALIK, ZSO i MS, ul. Obrońców Pokoju 17, 58-580 Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie;
  14. Wiktoria MARKOWSKA, Szkoła Podstawowa Lisie Jamy 60 B, 83-335 Borzestowo, powiat kartuski, woj. pomorskie;
  15. Hubert RZECZKOWSKI, Szkoła Podstawowa, 76-113 Postomino 15, powiat sławieński, woj. zachodniopomorskie;
  16. Katarzyna KILIJAŃSKA, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2, 82-300 Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie;
  17. Izabela KALETA, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zwycięzców 13, 26-110 Skarżysko-Kamienna, woj. świętokrzyskie;
  18. Aleksandra PIEŃKUS, Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego, ul. Cieszkowizna 13, 21-400 Łuków; woj. lubelskie;
  19. Monika JASIŃSKA, Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich 48, 59-600 Lwówek Śląski, woj. dolnośląskie;
  20. Katarzyna URBAŃCZYK, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. T. Christopha, ul. Dworcowa 8, 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat tarnogórski, woj. śląskie.

Zwycięzcy konkursu kalendarzowego otrzymają tablety i listy gratulacyjne, które zostaną przekazane za pośrednictwem właściwych komendantów powiatowych/miejskich Państwowej Straży Pożarnej na terenie całego kraju. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w szkołach, do których uczęszczają laureaci.

Gratulujemy laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Post użytkownika Państwowa Straż Pożarna.

Opracowanie: Joanna Matusiak, Wydział Informacji i Promocji KG PSP
Zdjęcie: mł. bryg. Katarzyna Boguszewska, Wydział Informacji i Promocji KG PSP

wszystkie aktualności