przesuń do początku strony

Kalendarzowe

Konkurs kalendarzowy 2019

 

01 STY 2015

Konkurs kalendarzowy 2015

12 maja 2015 r., w obecności jury, odbyło się losowanie kart pocztowych z prawidłowymi odpowiedziami na pytania konkursowe w celu wyłonienia zwycięzców konkursu zamieszczonego na drugiej stronie kalendarza plakatowego Komendy Głównej PSP na 2015 r. pod hasłem „To warto wiedzieć…”.

Porady dotyczyły ratowania płonącego człowieka, zachowania podczas burzy, zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz przeznaczenia gaśnic w naszych domach. Spośród bardzo wielu nadesłanych z całego kraju kart pocztowych z poprawnymi odpowiedziami zostało wylosowanych 20.
Wyłoniono następujących laureatów:

  1. Michalina FIGAS, Szkoła Podstawowa im. St. Staszica, ul. Szkolna 1, 98-235 Błaszki, powiat sieradzki, woj. łódzkie.
  2. Karolina LECH, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Matejki 8, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.
  3. Anna MAJCHRZAK, Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie, ul. Wypoczynkowa 93, 62-081 Przeźmierowo, powiat poznański, woj. wielkopolskie.
  4. Mateusz FRYKA, Szkoła Podstawowa, 22-470 Zwierzyniec, powiat zamojski, woj. lubelskie.
  5. Sandra CHOŁUJ, Gimnazjum, ul. ks. Sajny 16, 05-530 Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie.
  6. Remigiusz JACHIMCZYK, Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2, 82-300 Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie.
  7. Wiktoria TOKARSKA, Gimnazjum nr 1, ul. Szkolna 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie.
  8. Zuzanna GOWOREK, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zwycięzców 13, 26-110 Skarżysko-Kamienna, woj. świętokrzyskie.
  9. Sebastian MADZIA, Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Broniewskiego 5, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie.
  10. Aleksandra JASIŃSKA, Zespół Szkół, 76-113 Postomino, powiat sławieński, woj. zachodniopomorskie.
  11. Julia JELAK, Szkoła Podstawowa w Golinie, ul. Jarocińska 32, 63-200 Jarocin, woj. wielkopolskie.
  12. Jan MAKAROWSKI, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kazimierza Wielkiego 10, 67-400 Wschowa, woj. lubuskie.
  13. Kacper BAKAJ, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Królewska 5, 77-310 Debrzno, powiat człuchowski, woj. pomorskie.
  14. Natalia ROŻEK, Szkoła Podstawowa, Sorbin 89, 26-120 Bliżyn, powiat skarżyski, woj. świętokrzyskie.
  15. Faustyna CHMIELEWSKA, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich, ul. Szkolna 15, 42-690 Tworóg, powiat tarnogórski, woj. śląskie.
  16. Wiktoria RUDOWICZ, Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków, ul. A. Grzymały-Siedleckiego 11, 85-868 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie.
  17. Jakub BEDNAREK, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddz. Integracyjnymi im. T. Kościuszki, ul. Średnia 30, 95-035 Ozorków, powiat zgierski, woj. łódzkie.
  18. Szymon PIECYK, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Pola 34, 21-200 Parczew, woj. lubelskie.
  19. Aleksander PROKOP, Zespół Szkół, ul. Boh. Bobowej 6, 38-350 Bobowa, powiat gorlicki, woj. małopolskie.
  20. Dominika PRONIEWSKA, Gimnazjum im. J. A. Helwinga, ul. Pionierów 6, 11-600 Węgorzewo, woj. warmińsko-mazurskie.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne Komendanta Głównego PSP, które zostały przekazane za pośrednictwem właściwych komendantów powiatowych/miejskich PSP na terenie całego kraju.
Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w szkołach, do których uczęszczali laureaci.

Gratulujemy laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów!!!

Opracowanie: st. specjalista Joanna Matusiak, Wydział Informacji i Promocji Komendy Głównej PSP

wszystkie aktualności