do góry

Lista aktualności

10 WRZ 2018

FESTIWAL ZDROWIA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

FESTIWAL ZDROWIA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH
FESTIWAL ZDROWIA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

8 września 2018 r. odbył się Festiwal Zdrowia dla służb mundurowych i ich rodzin zorganizowany przez Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania się.

W ramach atrakcji przygotowanych przez organizatora można było uczestniczyć w wykładach, jak i praktycznie podjąć wyzwanie poprzez ćwiczenia.

Uczestnicy mogli skorzystać także z innych atrakcji m.in. zwiedzić laboratoria (komory niskich ciśnień, wirówka przeciążeniowa), zbadać swój organizm pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, a także zasięgnąć porady dietetyka.

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej mogą skorzystać z bezpłatnej opieki dietetycznej i konsultacji psychodietetycznych w Pracowni Dietetyki i Leczenia Otyłości Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej (zapisy: Gabinet nr 134, budynek 2C; tel.: 261 852 775; e-mail: ).

Eksperci  Instytutu z dziedziny żywienia i psychodietetyki pomogą w realizacji zaleceń lekarskich, doradzą co i jak jeść w różnych jednostkach chorobowych, zmotywują do zmiany nawyków żywieniowych, pokażą jak zdrowo zredukować zbędne kilogramy oraz podpowiedzą jak żywieniem wspomóc osiągnięcie lepszych efektów sportowych.

W  festiwalu, z ramienia Komendy Głównej PSP wzięli udział bryg. Piotr STRAWA i bryg. Norbert SOLAN.

Opracowanie: KG PSP

10 WRZ 2018

FESTIWAL ZDROWIA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

wszystkie aktualności