do góry

Lista aktualności

12 GRU 2019

Konkursy kalendarzowe PSP 2020

...nowy termin nadsyłania prac 29 kwietnia 2020 roku.

Oto kolejna edycja konkursów kalendarzowych PSP. W tym roku  mamy dla wszystkich zainteresowanych niespodziankę, gdyż ogłaszamy aż pięć konkursów.

Pierwszy z nich to indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ”. Jest to konkurs, w którym uczestnik z klas 1-8 tworzy komiks na jeden z powyższych tematów.

Drugim indywidualnym konkursem jest krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3. Krzyżówka do wydrukowania znajduje się w pliku w tabeli na dole strony.

Ostatnim z konkursów indywidualnych jest konkurs fotograficzny. Skierowany jest do uczniów klas 5-8. Uczestnik wykonuje zdjęcie pt. „STRAŻ POŻARNA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”.

Kolejne konkursy to już dedykacja dla całych klas oraz ich opiekunów, których zaangażowanie będzie niezbędne.

Pierwszy konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8. Zadanie konkursowe to nagranie spotu filmowego na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ”.

Ostatni z konkursów, to konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz odpowiednich zachowań poprzez treści i muzykę.

Zainteresowani powinni się zapoznać z Regulaminami oraz wzorami Kart Zgłoszeniowych i Oświadczeniami (Klauzula Informacyjna), które dostępne są w plikach w tabeli na dole strony.

Organizatorem konkursów jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą na adres:

KOMENDA GŁÓWNA PSP
Wydział Prewencji Społecznej
UL. PODCHORĄŻYCH 38
00-463 WARSZAWA

z dopiskiem nazwy Konkursu (KOMIKS, KRZYŻÓWKA, FOTO, SPOT LUB PIOSENKA).

Prace należy przesłać do 3 kwietnia 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Informacja o laureatach zamieszczona zostanie na stronie internetowej www.straz.gov.pl oraz na łamach czasopisma „Przegląd Pożarniczy”.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursach!

 Kalendarz KG PSP na rok 2020
Kalendarz KG PSP na rok 2020 – pierwsza strona
Kalendarz KG PSP na rok 2020 – druga strona

Opracowanie: Gabinet Komendanta Głównego, Wydział Prewencji Społecznej

Kategoria: Powiązane pliki [ 6 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów 20-02-05 13:37 364.13KB pobierz plik: Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów
Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:25 0.92MB pobierz plik: Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:32 0.93MB pobierz plik: Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:38 909.48KB pobierz plik: Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.<br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:26 1.18MB pobierz plik: Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.<br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:26 1.18MB pobierz plik: Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.

wszystkie aktualności