do góry

Lista aktualności

12 GRU 2019

Konkursy kalendarzowe PSP 2020

KOMUNIKAT DOT. KONKURSÓW KALENDARZOWYCH!

Informujemy, że termin nadsyłania prac na wszystkie konkursy, które są umieszczone na odwrocie kalendarza plakatowego PSP na 2020 rok zostaje przedłużony do 15 maja br.

Jest to termin ostateczny!
Jeśli z uwagi na zaistniałą sytuację do prac nie można załączyć wymaganych Regulaminem  dokumentów, prosimy przesłać je bez nich. W przypadku wygrania takiej pracy będziemy się kontaktować indywidualnie z osobą podaną do kontaktu.
Prosimy pamiętać o podaniu danych do kontaktu, w tym nr telefonu.
Ponadto, konkursy zespołowe mogą mieć inną formułę nagradzania, o czym poinformujemy w terminie późniejszym. Jest o związane z zaistniałą sytuacją epidemiczną.
Wszystkie konkursy będą rozstrzygnięte do końca maja br.
Prosimy obserwować naszą stronę internetową.

Oto kolejna edycja konkursów kalendarzowych PSP. W tym roku  mamy dla wszystkich zainteresowanych niespodziankę, gdyż ogłaszamy aż pięć konkursów.

Pierwszy z nich to indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ”. Jest to konkurs, w którym uczestnik z klas 1-8 tworzy komiks na jeden z powyższych tematów.

Drugim indywidualnym konkursem jest krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3. Krzyżówka do wydrukowania znajduje się w pliku w tabeli na dole strony.

Ostatnim z konkursów indywidualnych jest konkurs fotograficzny. Skierowany jest do uczniów klas 5-8. Uczestnik wykonuje zdjęcie pt. „STRAŻ POŻARNA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”.

Kolejne konkursy to już dedykacja dla całych klas oraz ich opiekunów, których zaangażowanie będzie niezbędne.

Pierwszy konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8. Zadanie konkursowe to nagranie spotu filmowego na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ”.

Ostatni z konkursów, to konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz odpowiednich zachowań poprzez treści i muzykę.

Zainteresowani powinni się zapoznać z Regulaminami oraz wzorami Kart Zgłoszeniowych i Oświadczeniami (Klauzula Informacyjna), które dostępne są w plikach w tabeli na dole strony.

Organizatorem konkursów jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą na adres:

KOMENDA GŁÓWNA PSP
Wydział Prewencji Społecznej
UL. PODCHORĄŻYCH 38
00-463 WARSZAWA

z dopiskiem nazwy Konkursu (KOMIKS, KRZYŻÓWKA, FOTO, SPOT LUB PIOSENKA).

Prace należy przesłać do 3 kwietnia 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Informacja o laureatach zamieszczona zostanie na stronie internetowej www.straz.gov.pl oraz na łamach czasopisma „Przegląd Pożarniczy”.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursach!

 Kalendarz KG PSP na rok 2020
Kalendarz KG PSP na rok 2020 – pierwsza strona
Kalendarz KG PSP na rok 2020 – druga strona

Opracowanie: Gabinet Komendanta Głównego, Wydział Prewencji Społecznej

Kategoria: Powiązane pliki [ 6 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów 20-02-05 13:37 364.13KB pobierz plik: Klauzula Informacyjna – druk wspólny dla wszystkich konkursów
Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:25 0.92MB pobierz plik: Indywidualny konkurs na komiks pt. „TATO, NIE JEDŹ TAK SZYBKO”, „WIEM JAK BEZPIECZNIE OPUŚCIĆ BUDYNEK” lub „POŻAR W KUCHNI – NIE PANIKUJ” – konkurs dla uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:32 0.93MB pobierz plik: Indywidualny konkurs-krzyżówka dla najmłodszych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie z klas 1-3.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8. <br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:38 909.48KB pobierz plik: Indywidualnych konkurs fotograficzny. Konkurs dla uczniów z klas 5-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.<br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:26 1.18MB pobierz plik: Konkurs na spot filmowy na jeden z wybranych tematów: „CZY WIESZ CO ZROBIĆ PODCZAS BURZY” lub „BEZPIECZNIE NAD WODĄ” – konkurs zespołowy zadedykowany jest dla uczniów z klas 6-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.<br>
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia. Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.
19-12-12 10:26 1.18MB pobierz plik: Konkurs zespołowy na piosenkę o tematyce strażackiej, skierowany jest do uczniów z klas 1-8.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia.

wszystkie aktualności