do góry

Lista aktualności

19 WRZ 2019

Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników Stihl Timbersports Series

14 września 2019 r. w Warszawie odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników Stihl Timbersports Series. W zawodach wzięli udział strażacy ochotnicy z całej Polski, którzy zostali wyłonieni podczas eliminacji. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej objął patronatem honorowym to sportowe wydarzenie, o  które wystąpił dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP Krzysztof Kowalczyk.

Podczas zawodów wyłoniony został mistrz naszego kraju Michał DUBICKI z OSP Konary k. Rawicza, woj. wielkopolskie. Drugie miejsce zajął Krystian KACZMAREK z OSP Ostoje, woj. wielkopolskie, a trzecie miejsce zdobył Arkadiusz DROZDEK z OSP Urzuty, woj. lubuskie.

Zwycięzcy otrzymali dla swoich jednostek puchary oraz promesy od Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w kwocie 4 tys. zł, 3 tys. zł i 2 tys. zł.