do góry

Lista aktualności

14 GRU 2015

Ogłaszamy XVIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016

„W trosce o nasze bezpieczeństwo” 
– ogłaszamy XVIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016

Konkurs ma na celu zainteresowanie problemem, co może się stać, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Poprzez sztukę zwracamy uwagę na ważne zjawiska i sytuacje, które mogą zdarzyć się w codziennym życiu oraz nauczyć prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat. Zadaniem konkursu jest promowanie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Ważne jest także, aby zdobyta wiedza towarzyszyła młodym ludziom przez całe życie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczniów i wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych. Uczestnicy nie mogą mieć ukończonych 18 lat. W konkursie uczestniczą także dzieci biorące udział w zajęciach plastycznych w ośrodkach i domach kultury, pracowniach, ogniskach pracy pozaszkolnej itp.

Regulamin (m.in. z obowiązującymi terminami poszczególnych etapów konkursowych), tabelka do wydrukowania i naklejenia na odwrocie pracy oraz przykładowy wzór protokołu znajdują się w poniższej tabeli.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
ŻYCZYMY POWODZENIA!

Kategoria: Powiązane pliki [ 3 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Regulamin XVIII edycji konkursu plastycznego. Regulamin XVIII edycji konkursu plastycznego. 15-12-14 13:13 1.3MB pobierz plik: Regulamin XVIII edycji konkursu plastycznego.
Tabelka - dane uczestnika do konkursu plastycznego. Tabelka - dane uczestnika do konkursu plastycznego. 15-12-14 13:17 16.13KB pobierz plik: Tabelka - dane uczestnika do konkursu plastycznego.
Przykładowy wzór protokołu konkursu plastycznego. Przykładowy wzór protokołu konkursu plastycznego. 15-12-14 13:16 14.55KB pobierz plik: Przykładowy wzór protokołu konkursu plastycznego.

wszystkie aktualności