do góry

Lista aktualności

18 CZE 2015

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2015 rozstrzygnięty!!!

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2015 rozstrzygnięty!

„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

Centralny finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2015 odbył się 17 czerwca 2015 r. w siedzibie Komendy Głównej PSP. Komisja Konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii I – uczniowie klas I-III szkół podstawowych:
I miejsce – Jakub BACZEWSKI (kl. III), Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie, ul J. Kochanowskiego 1, 16-080 Tykocin, powiat białostocki, woj. podlaskie;
II miejsce – Wiktoria ROSZAK (kl. II), Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywosądzy, 88-210 Dobre, powiat radziejowski, woj. kujawsko-pomorskie;
III miejsce – Wiktoria JASIŃSKA (kl. I), Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego, ul. Sienkiewicza 8, 59-730 Nowogrodziec, powiat bolesławiecki, woj. dolnośląskie.

W kategorii II – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:
I miejsce – Ewa GABOR (kl. IV), Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Strzelecka 39, 47-320 Gogolin, powiat krapkowicki, woj. opolskie;
II miejsce – Patrycja TOMASZEWSKA (kl. VI), Zespół Szkół w Duńkowicach, 37-550 Radymno, powiat jarosławski, woj. podkarpackie;
III miejsce – Karolina ULFIG (kl. VI), Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (CEKDiM), ul. Kołłątaja 20, 50-007 Wrocław, woj. dolnośląskie.

W kategorii III – uczniowie gimnazjów:
I miejsce – Aleksandra BEMBENNEK (kl. II), Publiczne Gimnazjum nr 2, ul. Traugutta 2, 83-200 Starogard Gdański, powiat starogardzki, woj. pomorskie;
II miejsce – Weronika SUTKOWSKA (kl. II), Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I, ul. Księżnej Anny 18, 18-400 Łomża, woj. podlaskie;
III miejsce – Agata NAPARTY ((kl. III), Zespół Szkół, ul. Szkolna 11, 89-608 Swornegacie, powiat chojnicki, woj. pomorskie.

W kategorii IV – uczniowie szkół specjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych (do 18 r.ż.):
I miejsce – Sandra PALIWODA, Świetlica Środowiskowa nr 1 „Dom Marzeń”, ul. Góry 7, 09-403 Płock, woj. mazowieckie; 
II miejsce – Anna WIĘCKOWSKA, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – Internat, ul. Konopnickiej 15, 46-200 Kluczbork, woj. opolskie;
III miejsce – Beata BUSZKO, Zespół Szkół Specjalnych nr 17, ul. Witomińska 25/27, 81-311 Gdynia, woj. pomorskie.

Wyróżnienia:
- Mateusz KSIĄŻEK (kl. III), Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki, ul. Kościuszki 5, 07-210 Długosiodło, powiat wyszkowski, woj. mazowieckie;
- Agnieszka STROMSKA (kl. VI), Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 6, 84-230 Rumia, powiat wejherowski, woj. pomorskie;
- Anna BADOWSKA (kl. III Gim.), Zespół Szkół Ogólnokształcących im. J. P. II, ul. Lelewela 37, 22-440 Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie;
- Damian JAROS, Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. J. Korczaka, ul. Legionów 58, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie.

Nagrody oraz Dyplomy Komendanta Głównego PSP zostaną wręczone przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego, na terenie szkół i placówek oświatowych, do których uczęszczają laureaci.
Wręczenie nagród podczas uroczystej inauguracji, w obecności kolegów, grona pedagogicznego oraz rodziców to doskonała okazja do popularyzowania idei strażackiego konkursu oraz zainteresowania wszystkich tematem bezpieczeństwa.

Gratulujemy laureatom!

Joanna Matusiak, koordynator konkursu, Wydział Informacji i Promocji KG PSP

Powiązana galeria zdjęć:

18 CZE 2015

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2015 rozstrzygnięty!!!

wszystkie aktualności