do góry

Lista aktualności

21 CZE 2016

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2016 rozstrzygnięty!

Centralny finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo” odbył się 21 czerwca 2016 r. w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.
Komisja Konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii I – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych
I miejsce – Wiktoria PAWLIKOWSKA (kl. II), Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Główna 5 A, Zapolice, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie;
II miejsce – Klaudia MAŁAGOCKA (kl. III), Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II, ul. J. Poniatowskiego 55, Stalowa Wola, woj. podkarpackie;
III miejsce – Oliwia KLAUZIŃSKA (kl. III), Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika, ul. Grunwaldzka 53, Białogard, woj. zachodniopomorskie.

W kategorii II – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych
I miejsce – Zuzanna PAKUŁA (kl. IV), Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, ul. Piłsudskiego 1, Lutomiersk, powiat pabianicki, woj. łódzkie;
II miejsce – Wiktoria DERUŚ (kl. V), Szkoła Podstawowa im. gen. F. Kamińskiego w Maciejowie Starym, Wysokie, powiat lubelski, woj. lubelskie;
III miejsce – Paulina PIOTROWSKA (kl. VI), Szkoła Podstawowa w Krokocicach, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie.

W kategorii III – uczniowie gimnazjów
I miejsce – Mateusz JANKIEWICZ (kl. III G), Gimnazjum Samorządowe nr 2, Bolesławiec, woj. dolnośląskie;
II miejsce – Katarzyna KURZYK (kl. III G), Publiczne Gimnazjum w Wielgomłynach, Niedośpielin, powiat radomszczański, woj. łódzkie;
III miejsce – Małgorzata HERMANOWSKA (kl. II G), Miejski Ośrodek Animacji Kultury, Rynek 8, Zabłudów, powiat białostocki, woj. podlaskie.

W kategorii IV – uczniowie szkół specjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych (do 18 r.ż.)
I miejsce – Beata BUSZKO, Zespół Szkół Specjalnych nr 17, ul. Witomińska 25/27, Gdynia, woj. pomorskie;
II miejsce – Karolina KLAMPKO, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Młyńska 1, Prudnik, woj. opolskie;
III miejsce – Helena TARCZYŃSKA, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Arciszewskiego 13, Nowa Sól, woj. lubuskie.

Wyróżnienia
- Maja BRZOZOWSKA (kl. III), Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5, Kraków, woj. małopolskie;
- Kornelia KOSTEK (kl. V), Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. Kościuszki 5, Lubomierz, powiat lwówecki, woj. dolnośląskie;
- Julia JANISZEWSKA (kl. II G), Gimnazjum Publiczne im. Noblistów Polskich, ul. Mieszka I 1, Przybiernów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie;
- Jakub SIEDLECKI, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21, ul. Reymonta 18 A, Gliwice, woj. śląskie.

Gratulujemy wszystkim laureatom!


Opracowanie: Joanna Matusiak, koordynator konkursu, Wydział Informacji i Promocji KG PSP
Zdjęcia: Leszek Piekarski, Wydział Informacji i Promocji

04 LIP 2016

Konkurs Plastyczny 2016 – prace laureatów

 

wszystkie aktualności