do góry

łódzkie

14 LIP 2015

Szefowa MSW z wizytą w Komendzie Powiatowej PSP w Koluszkach

minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska wizytowała Komendę Powiatową PSP w Koluszkach
minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska wizytowała Komendę Powiatową PSP w Koluszkach

Minister spraw wewnętrznych z wizyta u koluszkowskich strażaków

13 lipca 2015 r. minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska wizytowała Komendę Powiatową PSP w Koluszkach, gdzie spotkała się ze strażakami pełniącymi tam służbę.
Komendant powiatowy PSP w Koluszkach – bryg. Marek Duda zapoznał panią minister ze specyfiką służby koluszkowskich strażaków i warunkami socjalnymi, w jakich ją pełnią. Powiat łódzki wschodni ze względu na swoje położenie, m. in. w pobliżu autostrady A1 oraz znajdujące się na jego terenie obiekty przemysłowe, jest jednym z najbardziej zagrożonych w województwie, co przekłada się na znaczną ilość zdarzeń. W samym tylko 2014 r. strażacy z Koluszek wyjeżdżali do akcji 1267 razy.
W spotkaniu z koluszkowskimi strażakami uczestniczyli m.in. nadbryg. Andrzej Witkowski – łódzki komendant wojewódzki PSP, nadinsp. Dariusz Banachowicz – łódzki komendant wojewódzki Policji, insp. Krzysztof Dąbrowski – komendant powiatowy Policji w Koluszkach.
Po spotkaniu w Koluszkach Pani minister udała się na spotkanie z brzezińskimi funkcjonariuszami PSP i zapoznała się ze stopniem zaawansowania prac nad budową nowej strażnicy w Brzezinach.
Poniedziałek nie był ostatnim dniem pobytu minister Teresy Piotrowskiej na terenie woj. łódzkiego. We wtorek Pani minister ma wziąć udział w wyjazdowym posiedzeniu Rady Ministrów w Łodzi.

14 LIP 2015

Szefowa MSW z wizytą w Komendzie Powiatowej PSP w Koluszkach

Wizyta minister spraw wewnętrznych Teresy Piotrowskiej w KP PSP w Koluszkach

wszystkie aktualności