do góry

łódzkie

  • Znaleziono 287 wiadomości.

W ramach programu „Zgaś ryzyko”, który ma na celu zmniejszenie liczby rannych oraz ofiar śmiertelnych w pożarach, 21 maja 2016 roku na placu T. Kościuszki w Łęczycy podczas „XXIII Powiatowej Majówki Zdrowia” łęczyccy strażacy przeprowadzili akcję edukacyjną z pokazem sprzętu strażackiego.

Łódzkie, pow. łęczycki - „Zgaś ryzyko” po

6 kwietnia 2016 r. po godz. 16.00 doszło do pożaru na terenie centrum wystawienniczo-handlowego PTAK SA w Rzgowie przy ul. Rzemieślniczej. W hali o symbolu „G” doszło do zapalenia się instalacji kablowych i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu wentylatorów.

Powiat łódzki wschodni - pożar hali wystawienni

W dniu 29. 12. 2015 r. ok. godz. 9.41 do PSK PSP w Koluszkach wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku na farmie wiatrakowej w miejscowości Jeziorko, k. Koluszek (powiat łódzki wschodni). Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy PSP z Koluszek i Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo-Wysokościową z Łodzi. Wewnątrz konstrukcji nośnej wieży wiatraka znajduje się nieprzytomny mężczyzna.

Tragiczny wypadek na farmie wiatrowej w Jeziorku,

W niedziele 29 listopada 2015 r. ok. godz. 10:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej powiatu łódzkiego wschodniego zs. w Koluszkach wpłynęło zgłoszenie od Społecznej Straży Rybackiej Wilkucice o dwóch martwych łabędziach znajdujących się w zbiorniku wodnym w miejscowości Kotliny.

Postrzelone łabędzie w zbiorniku wodnym w Kotlin