do góry

lubuskie

  • Znaleziono 291 wiadomości.

W godzinach wieczornych, 8 września 2020 roku na Stanowisko Kierowania PSP w Zielonej Górze wpłynęła informacja o zagubionej w lesie kobiecie. Zielonogórzanka korzystając z ostatnich ciepłych dni lata, postanowiła wybrać się na spacer w przyległym do miasta lasie jednak w związku z szybko zapadającym zmierzchem, straciła orientację w terenie.

Lubuskie – zagubiona kobieta odnaleziona – pod

26 listopada 2019 r. odbyła się odprawa służbowa Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Patryka Maruszaka z kadrą kierowniczą woj. lubuskiego. W odprawie udział wzięli zastępcy komendanta wojewódzkiego, komendanci miejscy i powiatowi PSP oraz naczelnicy wydziałów KW PSP w Gorzowie Wlkp.

Lubuskie - odprawa służbowa kadry kierowniczej P

16 listopada br. o godzinie 5.16 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze z wielu źródeł wpłynęła informacja o pożarze budynku magazynowego przy ul. Solidarności w zielonogórskim Przylepie. Zgłaszający widzieli kilkumetrowe płomienie ognia na dachu magazynu środków spożywczych.

13 listopada lubuski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Patryk Maruszak wizytował powiat świebodziński. Wizyta rozpoczęła się od spotkania ze Starostą świebodzińskim Panem Zbigniewem Szumskim, podczas którego omówiono najważniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej powiatu.

LUBUSKIE - bryg. Patryk Maruszak z wizytą w powie

30 października br. Lubuski Komendant Wojewódzki PSP w Gorzowie Wlkp. bryg. Patryk Maruszak, dzięki uprzejmości dh Edwarda Fedko Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, przyjął delegację strażaków z francuskiego departamentu le Lot, której przewodniczył płk. Yves Marcoux, zastępca dyrektora Departamentalnego Centrum Pożarnictwa i Ratownictwa.

LUBUSKIE – wizyta strażaków z Francji w KW PSP