do góry

Nadesłano z kraju

21 PAŹ 2005

Wolsztyn - Wielkopolskie Mistrzostwa

20 października br. w Miejskiej Sali Sportowej „Świtezianka” w Wolsztynie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju po wcześniejszych eliminacjach zakwalifikowało się 8 drużyn z Komend Powiatowych PSP z Złotowa, Czarnkowa, Konina, Gniezna, Gostynia, Rawicza, Ostrowa Wlkp. oraz Wolsztyna.
Po bardzo zaciętej rywalizacji do finału zakwalifikowały się drużyny z Ostrowa Wlkp. i Wolsztyna. Najlepszą drużyna Wielkopolski została reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Wolsztynie, która uzyskała zwycięską bramkę w ostatnich sekundach meczu finałowego. Drugie miejsce zajęła drużyna z KP PSP w Ostrowie Wlkp, a trzecie z KP PSP w Gnieźnie.
Mistrzowską drużynę stanowią: Piotr Przybyła, Damian Kotlarski, Sławomir Komasa, Krzysztof Napierała, Tomasz Pasik, Witold Maciejewski, Piotr Maćkowiak, Damian Lekki, Marcin Mocek, Daniel Miler,
Wielkopolskiego Komendanta PSP w Poznaniu reprezentowali: st.bryg. Zdzisław Blige i mł.kpt. Robert Stachowiak
Mistrzostwa obserwowali: Stanisław Piosik – Poseł na Sejm, Ryszard Kurp – Starosta Wolsztyński, Jan Kusiak – V-ce Starosta, Andrzej Rogoziński – Burmistrz Wolsztyna, Hieronim Birk – z-ca Wójta Gminy Siedlec.
wszystkie aktualności