do góry

Nadesłano z kraju

14 GRU 2006

Jarocin: Uroczyste przekazanie sprzętu

13 grudnia 2006 roku na placu Komendy Powiatowej PSP w Jarocinie odbyła się uroczystość przekazania sprzętu specjalistycznego z zakresu ratownictwa medycznego dla jednostek OSP działających w KSRG. Swą obecnością zaszczycili nas: prezes i vice prezesi Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP
w Jarocinie, Starosta Powiatu Jarocińskiego, z-ca burmistrza Jarocina, burmistrz Żerkowa, wójt Kotlina, vice wójt Jaraczewa na czele z druhami ochotnikami z jednostek KSRG. Komendant Powiatowy PSP w Jarocinie mł. bryg. Stanisław Krawczyk podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu i przekazania tego ważnego sprzętu jednostkom OSP. Dzięki niemu ratownicy będą nieść bardziej wykwalifikowaną i profesjonalną pomoc poszkodowanym w wypadkach. Uroczystość zakończyła się spotkaniem, w którym strażacy wraz z działaczami OSP i samorządowcami wymieniali się poglądami i problemami.
Z pewnością dobra współpraca i wzajemne zrozumienie zaowocuje na przyszłość. Za każdym takim działaniem nasz powiat staje się coraz bardziej bezpieczniejszy.
wszystkie aktualności