do góry

podkarpackie

06 GRU 2018

Awanse dla podkarpackich strażaków

Awanse dla podkarpackich strażaków
Awanse dla podkarpackich strażaków

6 grudnia w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się uroczysty apel służb mundurowych. Była to okazja, aby podziękować funkcjonariuszom za codzienną, doskonałą służbę i pracę.

W trakcie uroczystości wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe. Awansowanych zostało 65 strażaków z województwa podkarpackiego.

Akty mianowania na wyższe stopnie służbowe wręczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz podkarpacki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Andrzej Babiec w asyście komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie insp. Henryka Moskwy.

Medale i odznaczenia 35 policjantów i pracowników Policji garnizonu podkarpackiego.

Państwa służba to nie tylko codzienny trud wykonywania obowiązków na rzecz naszej Ojczyzny, ale szczególna misja dbania o bezpieczeństwo mieszkańców podkarpackich wsi, miast i miasteczek. Z uznaniem obserwuję Wasze profesjonalne podejście do realizowanych zadań – szybkość reakcji na zdarzenia, dostępność i skuteczność. Doceniam Waszą gotowość do podejmowania nowych wyzwań oraz strategiczne podejście do zagrożeń, jakie może nieść ze sobą przyszłość – powiedziała wojewoda Ewa Leniart podczas dzisiejszej uroczystości

Opracowanie oraz zdjęcia: mł. bryg. Marcin Betleja, KW PSP w Rzeszowie

06 GRU 2018

Awanse dla podkarpackich strażaków

wszystkie aktualności